Palestra - fitness club Olsztyn

PALESTRA - fitness club Olsztyn

Od 7.XI treningi funkcjonalne

Serdecznie zapraszamy na treningi funkcjonalne i obwodowe z młodymi instruktorami kulturystyki i fitness Piotrem Małachowskim i Arkiem Świdrem, które będą odbywały się w poniedziałki i środy o godz. 20.00. Pierwszy trening planujemy we środę 7 listopada.

Arkadiusz Świder – ten sympatyczny i niezwykle ambitny instruktor ma niemałe doświadczenia o profilu sportowym. Jest bowiem wciąż aktywnym zawodnikiem MMA, może się poszczycić mistrzowskimi tytułami, zdobył 3-krotnie Mistrzostwo Polski w MMA w wadze 77kg i dwukrotnie w wadze 84kg 🤗😮👍💪 Obecnie trenuje w klubie Berkut Arrachion MMA Olsztyn, szlify trenera osobistego zdobył 2 lata temu.
Dla klientów Palestry poprowadzi trening funkcjonalny. Bardzo polecamy te zajęcia i prosimy o wpisywanie się na listę /liczba miejsc ograniczona/. Pierwsze zajęcia pokazowe gratis dla klientów Palestry. Serdecznie zapraszamy Panie i Panów, będzie prawdziwa uczta fitness 😉🤼‍♂️🤔!!

Obraz może zawierać: 5 osób
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi

Piotr Małachowski – rozkochany w kulturystyce i fitness instruktor, który cztery lata temu zdobył certyfikaty Instruktora Kulturystyki oraz Profesjonalnego Doradcy Suplementacyjnego,
Kształcił się pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski w Kulturystyce Michała Karmowskiego. Naszych klientów chciałby zainspirować grupowym treningiem funkcjonalno-siłowym w formie obwodu. Pierwsze zajęcia poprowadzi razem z Arkiem we środę 7.11, jednak na stałe planujemy poniedziałki 20.00. Serdecznie zapraszamy!! 😀🏋️‍♂️🏋️‍♀️💪

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i spodenki

Zobacz również


89 541 47 15 501 009 724
ul. Żurawskiego 1A/6 10-689 Olsztyn
  • Cennik
    Cennik
  • Grafik
    Grafik zajęć
Formy aerobiku
Formy aerobiku